Wypełnianie zmarszczek

Skóra traci swoją gęstość i opada — na twarzy, szyi, dekolcie i dłoniach powstają zmarszczki i bruzdy. Inne czynniki zewnętrzne, takie jak słońce, stres, palenie oraz zanieczyszczenie powietrza, przyspieszają ten proces.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Oczyszczanie cery

Stres, zanieczyszczenie powietrza, brak snu oraz palenie to czynniki wpływające na pogorszenie kondycji skóry: spowalniają one mikrocyrkulację żylną i limfatyczną oraz powodują gromadzenie się toksyn. Skóra traci wtedy swój blask, a cera staje się nieregularna.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Przywracanie jędrności skóry

Skóra traci swoją gęstość i opada. Owal twarzy traci swój kształt i odcień, zmarszczki mimiczne (tworzące się wokół ust) pogłębiają się, a powieki opadają. Skóra stopniowo rozciąga się, powodując ogólne osłabienie twarzy.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Likwidacja podwójnego podbródka

Mało estetyczny podwójny podbródek jest problemem, z którym borykają się zarówno mężczyźni, jak i kobiety, w każdym wieku: zniekształca rysy twarzy i obciąża ją. Powstaje w wyniku nagromadzenia fałdy tłuszczu, ale może mu również towarzyszyć opadanie skóry, spowodowane spowolnieniem procesu syntezy włókien kolagenowych i naturalnej elastyny.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Dobre Samopoczucie

Poznaj nasze ekskluzywne produkty pielęgnacyjne, zapewniające niezrównaną skuteczność działania i relaksację.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wszystkie zabiegi na twarz

Efekty widoczne już po pierwszym zabiegu

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ