Serdecznie zapraszamy na naukę wahadełkowania do naszego Centrum Zdrowia i Urody ORIIN w Białymstoku.

Na wspólnych spotkaniach uczymy się praktycznie odczytywać i korzystać ze skal, które przez wiele lat z Astralnego miasta Oriin ściągał i opracowywał nasz ukochany Mistrz i Przyjaciel i Brat Zbigniew Jan Popko.

Uczymy się odkryć prawdziwy obraz otaczającej nas rzeczywistości co pomaga nam w dokonywaniu właściwych wyborów. Tutaj możemy odczytać i zweryfikować intencje innych ludzi co pozwoli nam zniwelować i usunąć czynniki działające na nich i nasze wspólne przestrzenie (ciało mizogeniczne). Wchodząc wspólnie w Przestrzenie Duchowe otrzymujemy różne informacje – przekazy, które schodzą za pomocą pisma automatycznego i wizji. Osoby które przychodzą po raz pierwszy sami są zaskoczeni jak w prosty sposób można wejść w odpowiednie stany i dostać podpowiedzi, które pozwolą szybko okiełznać trudy dnia codziennego. Tutaj odzyskasz swoją MOC oraz zbudujesz Ciało Egzystencjalne. Gdy już zbudujesz Przyjacielu swoje Ciało Egzystencjalne osiągniesz wszystkie swoje życiowe cele a Twoje marzenia się spełnią. Tutaj nie tylko zbudujesz swoją lepszą przyszłość a także wesprzesz swoich najbliższych Rodzinę, Przyjaciół oraz Znajomych. I już nie będziesz biernym słuchaczem tylko aktywnie i z entuzjazmem zaczniesz budować Swoją i Naszą przyszłość.

My jesteśmy Zmianą. My jesteśmy Nadzieją i Wiarą w lepsze jutro.

Zawalcz o siebie, o swoje nowe, lepsze życie, zdrowie, szczęście, radość i miłości by inni też mogli pójść za Twoim przykładem.

Skale można pobrać za darmo na stronie:

https://www.popko.pl/rozwoj-duchowy/pliki-do-pobrania/skale-astralne/

Tabelka ułatwiająca dostęp do skal astralnych i filmów je objaśniających

lub zakupić w jego sklepie internetowym

https://www.popko.pl/sklep/

Ci którzy zakupią skale, wahadełko lub inne rzeczy w jego sklepie dadzą wyraz swej wdzięczności a tym samym wesprą ideę za co z góry serdecznie dziękujemy.

Więcej informacji o wahadełkowaniu znajdziemy na stronie:

https://www.popko.pl/skale,astralne.xhtml

gdzie temat ten został skrupulatnie omówiony w wideoblogach i dołączonych opisach.

Osoby które zaczynają dopiero swoją przygodę z wahadełkowaniem prosimy o zapoznanie się z powyższymi materiałami.