To jest miejsce, które powinien znać każdy poszukujący pomocy dla ducha i ciała.
Ja jestem wdzięczna za działania, dzięki  którym rekonwalescencja po ciężkiej operacji trwała o wiele krócej, i efekty są zadziwiajace. Za podpowiedzi dzięki którym, mogłam odnaleźć Siebie. Dziękuję z głębi serca.

Iwona

Witam uzdrowiciele 24 .Dziękuję za to,że jesteście i byliście bardzo pomocni w poprawie mego zdrowia ogólnego. Odzyskania radości ,równowagi psychicznej,oraz wejścia na nową ścieżkę rozwojową.Wielkie Dziękuję.

Zenia

Dziękuję za wspaniałe miejsce, jakie stworzyliscie byśmy mogli my- budzący się w sobie i Bogu bracia- spotykać się, uczyć wahadelkowania, poczuć się jak.w domu.. i fizycznym i energetycznym.. dziekuje , ze zawsze można  na Was liczyć, pozdrawiam:)

Ania K.

Kochani Mariuszu i Krysiu!!!
Chcę Wam z całego serca podziękować za to , że jesteście blisko mnie czyli w Białymstoku, że jesteście ludźmi o otwartych sercach przepełnionych światłem a nie tylko mówiących o tym że mają światło. Dzięki waszej pomocy pokonałam wiele przeszkód w życia jakie stawia na naszej drodze ciemność. Bez waszych porad i działań już dawno popadłabym w depresję . Wyłabym jak zranione i bezradne w swej niemocy zwierze pozostawione na pustyni. W swym zagubieniu ludzie nie wiedzą o tym. Wydaje im się, że to los lub ich nieudolność sprawia kłopoty które pojawiają się na ich drodze. Nic bardziej mylnego. Dzięki temu ,że jesteście propagatorami idei Zbyszka Popko wcielonej w życie, to wielu już przekonało się kim jesteśmy i dokąd zmierzamy . Dzięki Wam wiem jak mogę sama sobie pomóc aby nie stoczyć się na dno. A do tego nie trzeba milionów tylko chęć zmiany siebie i oczywiście korzystanie z właściwych technik ,które daje nam Zbyszek. Oraz ludzi którzy już to zrobili i swoimi radami pomogą innym odnaleźć się . A WY TACY JESTEŚCIE. Kochani życzę wam i sobie abyście swoją wiedzę mogli przekazać jak największej ilości ludzi . Pomóc obudzić się im w swoim człowieczeństwie, niech zostanie wdrażana miłość i wyciągnięta dłoń do każdego człowieka.

Bożena

Kochani z całego serduszka chce wam podziękować za to że JESTEŚCIE.Wahadelkowania prowadzone przez was sa dla mnie….no nie do opisania oprócz nauki milej atmosfery , „zabawy”ta magia to cos co poprostu uskrzydla i daje nowe zrozumienie (całości).

Ewa (elf)

Dziękuję z całego serca dla was obojga za to że was poznałem i do was przybyłem. Dzięki poznaniu was wiele się nauczyłem, a się jeszcze mogę nauczyć tylu od was rzeczy.
Jestem wdzięczny że przyjęliście mnie tak ciepło w miejscu które tworzycie. Stałem się silniejszy i bardziej obudzony niż kiedykolwiek. Jestem naprawdę wdzięczny za to i za te wszystkie nauki które przez te kilka miesięcy od was wyciągnąłem w wielu różnorakich wahadełkowaniach i przygodach, jak wiele się nauczyłem poprzez czyny jak i słowa. Dziękuję wam za to prowadzenie wam starszemu rodzeństwu które pomaga tym komu się da. Jeśli ktoś potrzebuję pomocy i jej chcę zawsze do Mariusza i Krystyny zgłosić się może. Pomogą wam zawsze w większym czy mniejszym stopniu. Są wspaniałymi ludźmi wyrozumiałymi i cierpliwymi. Mogą was nauczyć tylu rzeczy prostych i trudniejszych i pomóc wam w trudach życia które spotykają każdego jak i uzdrowić czy doładować pozytywną energią której mają wielką ilość. Jesteście wspaniali dziękuję że jesteście i za to że odnalazłem prawdziwych szczerych ludzi.

Tomasz

Magiczni ludzie, cudowni uzdrowiciele.
Przebywając w Ich obecności,
Można odczuć magię ciepła,
Bijącego z ich wnętrza.
Ich pomoc okazała się dla mnie –
– NIEOCENIONA!!!
Dziękuje Bogu, że postawił ich,
Na mojej drodze życia.
Oby żyli jak najdłużej,
By móc służyć pomocą innym.
 
Z pozdrowieniami

Ewelina Cieślik

Zaczęło się od strony www.popko.pl. Potem pojawiło się wahadełko i skale. I warsztaty. Niemożliwym jednak jest bywać na każdych i pogodzić z codziennymi obowiązkami w życiu. Widzenia i odczyty pojawiają się dość szybko, pytanie tylko czy nie są one tylko rojeniem umysłu? Jak to zweryfikować by nie popaść w iluzję? Tak trafiłem na wahadełkowania do Krysi i Mariusza. Pozwalają one choć na chwilę powrócić do stanów i odczuć, poznanych i odkrytych na warsztatach. Utwierdzają też, że nie jestem odosobniony w drodze, którą obrałem, by poznać samego siebie, że jest grupa ludzi, która idzie tą samą ścieżką, korzysta z tych samych instrukcji stworzonych przez Zbyszka Popko. To tutaj widząc pracę innych dostrzegam co jeszcze w sobie mogę zmienić by stać się lepszym – dla siebie i dla świata.
Dziękuję Krysiu, dziękuję Mariuszu za pracę nad sobą, i za dzielenie się doświadczeniami z jej przebiegu…

Sławek Piktel (Białystok)

Chciałabym Ci podziękować Krysiu przede wszystkim za Twoją cudowną obecność w moim życiu… :):) za trafne i cenne podpowiedzi, za to, że zawsze służyłaś mi radą i wspierałaś mnie w trudnych momentach życia i różnych zawirowaniach.
Dobrze rozumiesz i zawsze rozumiałaś jak trudną drogę musi przejść człowiek, który wzrasta i próbuje zawalczyć o siebie i swoje szczęście i przebudzenie, jak się potyka, jak wzrasta i jak trudny może być to proces, a jednocześnie piękny i odkrywczy.
Dziękuję więc za Twoje zrozumienie, za Twoje dobro i radość, którą dzielisz się ze światem.
Zawsze byłaś i jesteś prawdziwym przyjacielem i niech tak na zawsze pozostanie

Agata P.

Dziękuję z całego serca Krystynie i Mariuszowi za uzdrowienie mojego życia.
Trzy lata temu byłam wrakiem człowieka.
Panicznie bałam się wszystkiego, nie wierzyłam w siebie, nie radziłam sobie z problemami. Po prostu mnie nie było.
Dzisiaj jestem radosna, szczęśliwa, chce mi się pomagać innym.
Jeszcze raz dziękuję za wszystkie konsultacje, szczere rozmowy i wskazówki.
A także doładowania, które pomogły mi powrócić do zdrowia.
Za ludzkie podejście do spraw z którymi boryka się człowiek.
Za wspaniałą atmosferę na każdej rozmowie z Wami. Za całokształt.
Jesteście wspaniali, życzę Wam wszystkiego co najlepsze.

Halinka

Witajcie Kochani 🙂 Skarby 🙂 Dziękuje że Jesteście::) Wsparcie Od Was To Coś Nowego Dla Mnie Miłe Poznawanie i Doświadczanie Wszystkiego Od Was Przez Wszystkich Dla Wszystkich Jak Najlepiej Się Dzieje :)Tu Na Spotkaniach To Przygoda a Zarazem Cenne Dary Poznania… Nie Da Się Opisać W Słowach Tyle Radosnych i Ciekawych Chwil Już Za Nami Będą Jeszcze Zapewne Nowe Odkrycia i Rozumienia i Poznawania Wnętrz i Kontakt z Górą Doskonalenie Siebie Nawzajem… Życzę Pełnej Realizacji W Działaniach Świetlnych… Spełniania Marzeń i Satysfakcji Która Was Nie Opuszcza Która Nie Raz Zagrała Melodię Wsparcia Dla Mnie W Różnych Sytuacjach Życiowych Dziękuje Wam Za To Bo Jest Lepiej Na Duchowej Drodze…
Tobie Krystyno i Mariuszu za Opiekę i Cenne Wskazówki oraz Wszystkim Z Edeńskiej Paki Z Octowej Którzy Odwiedzają Te Miejsce i Dzielą Się Sobą w Rozmowie:) 🙂 🙂 Podziękowania I Do Miłego Zobaczenia :):):)

Grzegorz

Serdecznie dziękuję za ogromna pomoc na drodze rozwoju duchowego poprzez niezwykle cenne rady i podpowiedzi z ,,Góry”, jak również za stworzenie zacisznego, ciepłego miejsca, gdzie możemy trenować oraz ,,nasiąkać” wysoka wibracją.
Pozdrawiam

Przemek