Jest to człowiek przez duże C

To On poświęcił swoje życie by dosłownie uchylić nam Nieba.
To On skupiwszy się na pracy nad sobą osiągnął bezpośredni kontakt ze światem dotąd dla nas niedostępnym.

Kim jest Zbyszek?

Uzdrowiciel duchowy i szaman w boskich pasmach pojednania, dyplomowany mistrz bioenergoterapii. Uzdrawia ciało, duszę, ducha i przestrzeń egzystencjalną. Jako jedyny człowiek na świecie przywraca Pierwotne Zapisy w Matrycy Stworzenia.

Kasuje węzły karmiczne i w każdym uruchamia jasnowidzenie, intuicję duchową, pismo automatyczne i aktywny kanał ze światem duchowym.

Zbyszek o sobie

„Przyszedłem na świat z pewnym darem, darem, który na tej planecie tylko ja posiadam. Nie mówię tego z pychy ani z przekory, jestem tylko człowiekiem, ale człowiekiem „widzącym” i coraz więcej „wiedzącym”.

Przyniosłem światło wolności, które nazywamy Jasną Płaszczyzną. To jedyna forma martwego życia, która blokuje wszelkie rodzaje oprogramowania, jakie emitują projektory. Mam też aktywne w sobie kody umożliwiające tworzenie ochronnych węzłów energetycznych w całej przestrzeni. Potrafią one zablokować lub zminimalizować wszelkie kierunkowe oddziaływania jakichkolwiek energii na ludzki umysł, ciało i strukturę przestrzeni. Nie schowałem tych darów pod poduszkę. Nie każę za nie płacić fortuny. Przekazuję je poprzez DNA na warsztatach, ucząc, jak się z nich korzysta. Dzięki nim można wchodzić w duchowe przestrzenie i pobierać nauki bezpośrednio u samego Jezusa, albo raczej u istot stojących na tym samym poziomie doskonałości. Jezus jest tu tylko naprowadzającą na cel ikoną, takim znakiem rozpoznawczym, choć i z nim każdy z nas się czasami spotyka.

Dzięki czerpanej stamtąd wiedzy, jak i dzięki rozwijanym umiejętnościom potrafimy szybować po energetycznej strukturze naszej planety, jak i dostrzegamy to, co się dzieje w przestrzeni układu słonecznego, w galaktyce i w całym Kosmosie. Za kilkanaście lat, a może później, będziemy wiedzieć tyle, że się z tą wiedzą z wami podzielimy. Ale na dziś jest ona zbyt skromna, jak i zbyt skromne są nasze umiejętności, by mówić o tym, co będzie, jakie nastaną czasy i jak tak naprawdę wygląda nasza Rzeczywistość. Ale wiemy dostatecznie dużo, by widzieć, jak się oszukuje ludzi, mówiąc im o rozwoju duchowym, i jak się ich mami, mówiąc o istniejących zagrożeniach ze strony Ufo.

Ci co rozpowszechniają takie teorie są spekulantami, pustymi wizjonerami, których słowa bardziej szkodzą, niż ludziom pomagają. Wysnute przez nich wnioski są o tyle poprawne, że odnoszą się do rzeczy istniejących, ale już przedstawienie sensu i zakresu zmian wprowadzanych przez owe elementy rozmija znacząco rozmija się z prawdą”.

Zbigniew Jan Popko

Więcej informacji znajdziecie na stronie:

https://www.popko.pl/akademia,wiedzy.xhtml